Tkaniny a záclony

Žiadne položky
Tkaniny a záclony

Flexibilné textílie a tkaniny so širokým použitím. Ideálne pre tienenie okenných stien (záclony, závesy), príp....

Viac

Podkategórie

 • Biele tkaniny - záclony

  Vysoko kvalitné tieniace tkaniny švajčiarskej značky Swiss-Shield, vhodné pre tienenie okien a okenných stien. Tajomstvo efektívnosti tienenia elektromagnetických polí a zároveň skvelej priepustnosti svetla je svetovo unikátne, patentované, ultra-tenké hi-tech vlákno. Tkaniny sú hebké na dotyk a odolné voči praniu. Priadze Swiss-Shield, z ktorých sú tkaniny spracované, presvedčia nielen efektívnosťou, ale spĺňajú aj vysoké estetické nároky. Produkty majú vlastnosti bežných textílií a môžu byť použité pre najrôznejšie účely.

 • Farebné tkaniny

  Nepriesvitné tkaniny s vysokou účinnosťou tienenia elektromagnetických polí, vhodné pre závesy, koberčeky, odevy a iné náročnejšie aplikácie

 • Baldachýny

  Baldachýny z tkanín Swiss-Shield poskytujú cenovo výhodný spôsob pre kompletné tienenie lôžok. Sú prenosné a aplikovateľné i na cestách. Spolu s koberčekmi pod lôžkom vytvárajú homogénny zatienený priestor voči rádiofrekvenčným, ale i nízkofrekvenčným elektromagnetickým poliam. K dispozícii sú rôzne veľkostné modely.

 • Koberčeky

  Tieniace koberčeky dopĺňajú spodnú časť baldachýnu a uzatvárajú kompletnú ochranu lôžka voči rádiofrekvenčným ale i nízkofrekvenčným elektromagnetickým poliam. Koberčeky sú z mechanicky odolnej tieniacej tkaniny a môžu teda byť voľne položené na podlahe pod lôžkom alebo pod kobercom.

 • Pracie prostriedky

  Špeciálne pracie prostriedky na šetrné pranie a čistenie všetkých našich ponúkaných tkanín

 • Šitie na mieru

  Hotové tieniace záclony a závesy za symbolickú cenu. Objednajte si vlastné rozmery záclon a závesov u nás.